SCHEMATY DO HAFTÓW MOGĘ UDOSTĘPNIĆ TYLKO ZAPRZYJAŹNIONYM BLOGERKOM. NIE UDOSTĘPNIAM WZORÓW OSOBOM ANONIMOWYM I PRZYPADKOWYM.

środa, 15 sierpnia 2012

Paleta kolorów muliny DMC #1

Wspomniałam niedawno, że mam w planach wyszyć sobie paletę kolorów, ponieważ ceny takich gotowych katalogów trochę przerastają moje możliwości finansowe. Ze względu na moją wrodzoną oszczędność i praktyczność zabrałam się do pracy. Rozcięłam kanwę na pięć arkuszy formatu A5, które z powodzeniem zmieszczą się do specjalnie na tę okazję zakupionego segregatora. Zaplanowałam oprawę, rozmieściłam kolory i ich nazwy wg palety ze strony DMC i oto pierwsza próbka mojego wysiłku. Na razie skromnie, kilka kolorów, bo dopiero zaczynam kompletować kolory z firmy DMC. Ale z czasem kolekcja rozrośnie się i bez przeszkód będę mogła dopasować rzeczywiste kolory do autorskich projektów.

3 komentarze:

  1. super! Trzymam kciuki aby paletka szybko się zapełniła

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałaś świetny pomysł z paletą kolorów, muszę od ciebie to "odgapić" bo często mam problem z doborem kolorów zastępczych, a tak wyciągam i ciach gotowe. Trzeba o tym pomyśleć. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. A pewnie :) Ja też podpatrzyłam u kogoś innego. Życzę powodzenia w tworzeniu palety ;)

    OdpowiedzUsuń