SCHEMATY DO HAFTÓW MOGĘ UDOSTĘPNIĆ TYLKO ZAPRZYJAŹNIONYM BLOGERKOM. NIE UDOSTĘPNIAM WZORÓW OSOBOM ANONIMOWYM I PRZYPADKOWYM.

sobota, 29 czerwca 2013

Creation Point De Croix 2011 - Je Classe

Kiedy znalazłam ten uroczy zestaw od razu wiedziałam, że taki haft prędzej czy później mi się przyda. Może do ozdobienia jakiegoś pojemnika na przybory hafciarskie lub słoiczka.
Narazie ozdobi mój blog ;)


* ukończony - 28 czerwca 2013

* wzór - Creation Point De Croix 2011

* tkanina - Len obrazkowy, Permin Of Copenhagen, 32ct (128/10cm), kolor naturalny

* nici - mulina DMC, 10 kolorów

* wymiary - 24x7,5cm

wtorek, 25 czerwca 2013

Véronique Enginger - Étude Au Fuchsia #3

Aż wstyd pokazać efekty tygodniowej pracy nad fuksją :p ale w międzyczasie wyszywam jeszcze inny haft, który pokażę kiedy zostanie ukończony.
Poza tym mam teraz mniej czasu ponieważ zmieniła się nieco moja sytuacja. Narazie nie chcę zapeszać ale jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba to wkrótce przestanę być osobą bezrobotną :)
Korzystając z okazji przedstawiam również mój nowy nabytek - śliczny futerał na igły w stylu vintage zakupiony w Hobby Studio ;)


niedziela, 16 czerwca 2013

Véronique Enginger - Étude Au Fuchsia #2

Już po pierwszym tygodniu pracy nad tym haftem wiem, że o ile uda mi się zrealizować plany, moja przyszła kolekcja zielników będzie jedną z najcenniejszych w moim dorobku hafciarskim. Doskonała kompozycja wzorów, dbałość o detale i piękne kolory zdecydowanie wpływają na popularność zielników.
Nawet te szarości, które dziś skończyłam nie ostudziły mojego zapału do całej serii :)
Zabiorę się teraz za liście, a kwiaty wyszyję na końcu.
Dzięki temu nie nudzę się tak szybko wyszywaniem większego projektu ;)czwartek, 6 czerwca 2013

Véronique Enginger - Étude Au Fuchsia #1

Wybór kolejnego projektu będzie mało oryginalny ale przymierzałam się do tej serii już od dawna. Pięknie zaprojektowane wzory po prostu nie mogą czekać :)
Ostatnio u wielu z Was widziałam znakomite postępy w pracy nad serią Études De Botanique autorstwa Véronique Enginger więc i ja zaczynam swoją przygodę z zielnikami :)
Pierwsze trzy zaplanowane hafty będą w odcieniach różu, ponieważ mam dla nich idealne miejsce w domu gdzie ściana aż prosi się o dekorację.
Fuksję będę wyszywać na lnie 30 ct w kolorze kości słoniowej.