SCHEMATY DO HAFTÓW MOGĘ UDOSTĘPNIĆ TYLKO ZAPRZYJAŹNIONYM BLOGERKOM. NIE UDOSTĘPNIAM WZORÓW OSOBOM ANONIMOWYM I PRZYPADKOWYM.

niedziela, 29 września 2013

Nimuë - Le Lièvre Et Le Postier #4

Obecnie pracuję już tylko na jednym hafcie. Wyszywanie kilku, mimo wszystko, jest męczące. Zatem haft z zającem i listonoszem już niedługo dołączy do mojej niewielkiej kolekcji Nimue i na jakiś czas pożegnam się z tą serią. Mam jeszcze kilka haftów, które zbyt długo odkładałam, więc to na nich skupię swoją uwagę. Z pewnością wyszyję w międzyczasie jeszcze trochę drobnych haftów na zakładki czy woreczki ale większych projektów już nie będę rozpoczynać.
Przepraszam za kiepskie zdjęcie ale sprzęt słaby a i słonecznych dni też już jak na lekarstwo.


poniedziałek, 9 września 2013

Nimuë - Le Lièvre Et Le Postier #3

Miałam niezwykle ambitny plan, żeby cały zad i ogon zająca skończyć przed końcem sierpnia. Jednak plany zostały pokrzyżowane przez letnie wyjazdy i zajęcia. Dlatego w tej chwili nie jestem nawet w połowie tego co miało być wyszyte.
Z jednej strony żal mi odchodzącego lata, z drugiej cieszę się, że będę miała teraz więcej czasu na haftowanie.
Mój projekt "Madame Rimsky Korsakov" nabiera mocy gdzieś głęboko w szufladzie i coraz głośniej do mnie woła, a "Magnolia" z serii zielnikowej jeszcze nawet nie ruszyła więc przyszłe miesiące będą pracowite.
Tymczasem "Zając i Listonosz" nabrał troszkę wyraźniejszych kształtów.


wtorek, 3 września 2013

Bratki na pożegnanie lata

Oranżowe bratki zatrzymają na chwilę wspomnienie letnich słonecznych dni. Stworzenie woreczka pozwoliło mi odetchnąć trochę od projektu Nimue. Woreczek wypełniony jest zapachowym suszem.


* ukończony - 02 września 2013

* wzór - Rico Design

* tkanina - Aida Zweigart, 16ct (63/10cm), kolor biały

* nici - mulina Ariadna, 9 kolorów

* dodatki - wstążka, biała koronka

* wymiary - 12x17cm