SCHEMATY DO HAFTÓW MOGĘ UDOSTĘPNIĆ TYLKO ZAPRZYJAŹNIONYM BLOGERKOM. NIE UDOSTĘPNIAM WZORÓW OSOBOM ANONIMOWYM I PRZYPADKOWYM.

niedziela, 23 marca 2014

niedziela, 16 marca 2014

Golden Kite - Madame Rimsky Korsakov #7

Minęło ponad półtora roku odkąd wbiłam po raz pierwszy igłę w hafcie Madame Rimsky Korsakov. Nadal nie wykończyłam nawet połowy projektu ale cierpliwie dłubię przez godzinę lub dwie dziennie. Pomiędzy tym zaczynam i kończę kolejne drobne hafty, jednak chciałabym już skończyć ten główny projekt. Zaczyna mnie po prostu męczyć. Niewiem ile jeszcze mi to zajmie ale gdyby nie Wasze wsparcie pewnie już dawno porzuciłabym pracę nad tym haftem.
Wkrótce przyjdą cieplejsze dni więc praca zwolni ale do tego czasu nadganiam ile mogę :)


niedziela, 9 marca 2014

Wielkanocne jaja #1

W zeszłym roku zrobiłam tylko jedno jajo metodą "karczocha" ponieważ była to dla mnie nowość. Użyłam wtedy niezbyt szerokich wstążek i trochę się przy tym namęczyłam. Wujek Google podpowiedział jednak jak się za to porządnie zabrać.
W tym roku stworzę kilka wersji kolorystycznych i zrobię z nich zawieszki. Wstążki są szerokie na 2,5 cm więc wbijanie szpilek idzie dość sprawnie. Narazie ukończyłam wersje trójkolorowe, kolejne jaja-karczochy będą mieszanką kolorów z tych które dziś pokazuję.